Заступник сільського голови

Заступник сільського голови Гладківської об’єднаної територіальної громади.

Кондратюк Василь  Васильович

Народився 15 травня 1971 року в селищі міського типу Високопілля Високопільського району Херсонської області.

• З 1978 року по 1988 рік Навчався в Каланчацькій СШ № 2 Херсонської області.
  • З 1988 року по 1991 року навчався  в Київському політехнічному інституті.
  • З  липня 1991 року  по грудень 1991 року працював робітником газ цеху Каланчацької  харчосмакової фабрики.
  • З грудня 1991 року  по січень 1994 року проходив строкову службу в лавах Збройних сил України.
  • З квітня 1994 по квітень 1995 року працював робітником масло цеху Каланчацької харчосмакової фабрики.
  • В лютому 1994 року вступив на другий курс заочного відділення економічного факультету Херсонського державного аграрного університету, якого закінчив в жовтні 1998 року.
  • В квітні 1995 року був зарахований  на посаду спеціаліста І категорії Каланчацького райвідділу Пенсійного фонду України.
  • В червні 1996 року переведений на посаду головного спеціаліста Каланчацького  райвідділу Пенсійного фонду України.
  • В грудні 1997 року переведений до Голопристанського райвідділу Пенсійного фонду України та призначений виконуючим обов’язки начальника райвідділу.
  • З січня 1998 року по листопада 2000 року  працював  начальником райвідділу.
  • З листопада 2000 року по червня 2002 року працював на посаді заступника голови Голопристанської районної державної адміністрації.
  • З липня 2002 року по серпень 2002 року  знаходився на обліку в Голопристанському районному  центрі зайнятості.
  • З серпня 2002 року по лютий 2003 року займався підприємницькою діяльністю.
  • З березня 2002 року був обраний депутатом Голопристанської районної ради народних депутатів.
  • З квітня 2003 року по листопад 2015 року працював на посаді заступника Голопристанського міського голови.
  • В листопаді 2015 року був обраний депутатом Голопристанської міської ради сьомого скликання.
  • З листопада 2015 року по лютий 2016 року знаходився на обліку в Голопристанському міськрайонному центрі зайнятості.
  • З квітня 2016 року до березня 2017 року працював на посаді начальника Голопристанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України.
  • З січня 2018 року працює на посаді заступника сільського голови Гладківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області.