Відділ освіти, культури, молоді, спорту та соціального захисту населення

У грудні 2016 року на території Гладківської об’єднаної територіальної громади було створено відділ освіти, культури, молоді, спорту та соціального захисту населення до якого ввійшли:

• Гладківська ЗОШ І-Ш ступенів;

• Таврійська ЗОШ І-Ш ступенів;

• Гладківський ДНЗ «Ялинка»;

• Таврійський ДНЗ «Струмочок;

• Таврійська ДМШ;

Центр дозвілля «Мрія»:

• КЗ «Гладківський будинок культури»;

• КЗ Таврійський сільський клуб»;

• КЗ «Гладківська сільська бібліотека»;

• КЗ «Таврійська сільська бібліотека».

В 1876 році на території села Келегейські хутори при церкві в сторожці було відкрито Келегейське народне училище . Ця церковно – приходська школа існувала до 1918 року.

З 1919 року – Келегейська школа

З 1923 року в селі працює дві початкові школи

З 1927 року школа перетворена на семирічну (неповно середню)

З 1941 по 1944 рік школа не працювала в роки ВВв

В 1946 році було перейменовано село з Келегеїв на Гладківку , отже і школа стала іменуватись Гладківською неповною середньою школою №1

В 1952 році школа була переведена із семирічної в середню – Гладківська середня школа №1.

В 1998 році внаслідок реорганізації школа була перейменована на Гладківську загальноосвітню школу І –ІІІ ступенів .

Гладківська початкова школа № 2 розпочала свою роботу з 1943 року - після визволення Голопристанщини. З 18.01.1944 року через відсутність приміщення (школу було зайнято під лазарет) заняття припинилися і відновилися з 05.03.1944 року. У 1969 році у зв’язку з переведенням 4-х класів на предметне викладання, їх було вилучено із складу початкових шкіл і переведено до середніх. 4-й клас ГПШ №2 – до Гладківської СШ  № 1.

Директор радгоспу ім. Покришева  В. М. Ніконов ініціював відкриття другої середньої школи. 1 вересня 1975 року вона гостинно відчинила двері і прийняла 310 дітей.

В 1992 році західна частина села Гладківка була відокремлена та перейменована на село Таврійське, відповідно Гладківська середня школа № 2 була перейменована на Таврійську середню школу № 2.

В 1998 році внаслідок реорганізації школа була перейменована на Таврійську  загальноосвітню школу І –ІІІ ступенів.