Про проведення комплексної перевірки системи централізованого оповіщення

УВАГА!

ІНФОРМАЦІЯ         НАСЕЛЕННЮ

Про проведення комплексної перевірки системи централізованого оповіщення

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 981-р «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2018 рік», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 26 січня 2018 року № 58 «Про план основних заходів цивільного захисту Херсонської області на 2018 рік» з метою якісної підготовки та проведення у 2018 році комплексної перевірки територіальної системи централізованого оповіщення Херсонської області, виконавчий комітет Гладківської сільської ради доводить до населення інформацію, а саме:

12 - 14 листопада 2018 року буде доведено до населення Херсонської області інформацію з питань цивільного захисту з використанням територіальної системи оповіщення через засоби  радіомовлення (радіо «Таврія»),  телебачення (телевізійний канал «Скіфія»). На території Гладківської ОТГ передача навчальної інформації буде проведена 13 листопада 16.40 – 16.45 год.

НАГОЛОШУЄМО!!

Оповіщення проводиться як навчання