Про поширення матеріалів

До уваги учнів, батьків, педагогів

Гладківської ЗОШ І – ІІІ ступенів!

01 вересня 2020 року:

• Для учнів 1-х класів –

08.40 год.      свято «Я крокую в 1-й клас» (подвір’я школи);

• Для учнів   11-го класу  – «Свято першого дзвоника»             (подвір’я школи);

- Для учнів 2- 10-х класів :

о 08.30 год.    – перший святковий урок;

о 09.20 год. -  година класного керівника, урок- інструктаж щодо роботи закладу в умовах карантину.

02 вересня 2020 року – уроки за розкладом.

Порядок роботи школи на період карантинних обмежень:

• На період карантину будуть задіяні різні входи до приміщення  школи   відповідно до складеної схеми (схеми прикріплені на усіх вхідних дверях школи).
  • Початок занять для здобувачів освіти відбуватиметься у звичайному режимі о 8.30.
  • Вхід до приміщень школи з 8.00год.  до 8.25 год.
  • Учні 1-4 класах у приміщеннях школи та навчальних кабінетах можуть перебувати без захисних масок.
  • Для учнів 5-11 класів, усіх працівників школи  вхід та пересування коридорами  дозволяється тільки за наявності захисної маски чи респіратора; у навчальних кабінетах – за бажанням.
  • Перед початком занять проводиться опитування учасників освітнього процесу  щодо їх самопочуття та наявності симптомів респіраторної хвороби.
  • Пересування здобувачів освіти між навчальними кабінетами  у приміщенні основної школи відповідно до визначеної розмітки та напрямку руху, з метою запобігання скупчення.
  • З 1 вересня, на час карантинних обмежень,  вхід до приміщення  школи батькам буде заборонено. Спілкування з батьками переводиться в онлайн-режим.
  • Організація харчування здобувачів освіти  буде здійснюватися відповідно до складених графіків.

З повагою адміністрація школи

Про роботу дошкільного закладу в умовах адаптивного карантину

Тимчасовий порядок організації освітнього процесу в Таврійській загальноосвітній школі в період карантину в зв'язку з поширенням короновірусної хвороби (СОVID-19).

Інструкція дій закладів освіти Гладківської ОТГ при виявлені в дитини ознак респіраторного захворювання

Алгоритм   дій    серпневої  наради  педагогічних  працівників  закладу  дошкільної освіти  (ясла – садок) «Ялинка»

Поширення матеріалів мовою ромів

Рекомендації