Начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та соціального захисту населення

Ткаченко Вікторія Сергіївна

Народилася 16 червня 1985 року в селі Нова Збур᾽ївка Голопристанського району Херсонської області.

• Навчалася в Новозбур᾽ївській ЗОШ І-П ступенів.
  • У 2002 році закінчила 11 клас Рогівської ЗОШ І-Ш ступенів Уманського району Черкаської області.
  • Після закінчення школи вступила до Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького і отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Педагогічна освіта» та здобула кваліфікацію бакалавра практичної психології.
  • З 2006 року працювала в Гладківській ЗОШ на посаді практичного психолога.
  • У 2009 році закінчила Херсонський державний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Психологія».
  • У 2011 році вступила до Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини і здобула другу вищу освіту, отримавши кваліфікацію вчителя історії та правознавства.
  • З 15.02.2017 року працювала заступником сільського голови Гладківської сільської ради.
  • З 02.01.2018 року працює першим заступником сільського голови Гладківської сільської ради.
  • З 01.09.2018 року переведена на посаду начальника відділу освіти, культури, молоді, спорту та соціального захисту населення