Оголошення щодо заповнення декларацій

Оголошення

25 липня 2019 року о  10.00 год.  в  приміщенні Таврійської сільської ради відбудеться засідання комісії з  питань наповнення сільського бюджету Гладківської сільської ради.

На засідання комісії запрошуються  землекористувачі: Плотник В.М., Плотник М.М., Плотник І.М.,  Мойсієнко І.С., Загреба Г.Р., Загреба М.І., Земська В.П., Бондаренко О.В., Кашинська К.О., Чебикіна В.О., Майборода М.П., Петлицький О.П., Петлицький В.П., Соловйов А.М., Майєр О.А., Головко С.О., Загреба П.В., Лахманець Н.Д., Артамонов О.О., Глущенко В.С по питанню ефективності використання земель сільськогосподарського призначення;    аналізу оформлення документів, що підтверджують право користування земельними ділянками; легалізації найманої праці, посилення контролю за детінізацією заробітної плати та доходів громадян.

Шановні жителі Гладківської територіальної громади!

Голопристанське відділення Херсонської ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області відповідно до пп.20.1.1 п.20.1 ст.20 Податкового кодексу України від 02.12.10 №2755-VI (далі –Кодекс) для виконання покладених на контролюючі органи функції запрошує Вас подати податкову декларацію про майновий стан і доходи, так як Ви маєте у власності (або іншому користуванні) земельну ділянку та земельні частки (паїв). Відповідно пп. 165.1.24 Кодексу, якщо розмір земельної ділянки перевищує 2 га, дохід від продажу сільськогосподарської продукції підлягає оподаткуванню на загальних підставах. Згідно статі 49 Кодексу податкова декларація про майновий стан і доходи подається фізичними особами в термін до 01.05.2018. Податкова декларація подається особисто платником податків або особою за довіреностю за адресою: м. Гола Пристань, вул. 1 Травня, 19 Центр обслуговування платників податків.

За більш детальною інформацією просимо звернутись за тел. 26754.

Статтею 67 Конституції України зобов’язано усіх громадян щорічно подавати до податкової інспекції за місцем проживання декларацію про майновий стан і доходи у порядку встановленому законом.

Відповідно до статті 1641 КпАП неподання або несвоєчасне подання громадянами декларації про доходи чи включення до декларації перекручених даних, тягне за собою адміністративну відповідальність.

В Гладківській сільській раді можливо отримати бланки декларацій та роз’яснення щодо їх заповнення.

Шановні депутати!

Нагадуємо!

Відповідно до статті 45 Закону України (далі Закон)«Про запобігання корупції»  особи, зазначені в статті 3 Закону, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - декларація), за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.