A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Гладківська громада
Херсонська область, Голопристанський район

Оголошення

 

 

ПЛАН ЗАХОДІВ, СПРЯМОВАНИХ НА УСУНЕННЯ НЕГАТИВНИХ ФАКТОРІВ ВПЛИВУ НА НАВКОЛИШНЄ ПРИРОДНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

 

Повідомлення мешканців громади щодо збереження полезахисних лісосмуг

 

 

Оголошення

01 серпня 2019 року о  10.00 год.  в  приміщенні Таврійської сільської ради відбудеться засідання комісії з  питань наповнення сільського бюджету Гладківської сільської ради.

На засідання комісії запрошуються  землекористувачі: Фенцель В.В

Щуров  В. Д.,  Ястребова  Г. З., Дворецька О. В., Дворецький О. Г,  Кравченко І.  П., Бичкова В.  А. для розгляду питань: 

 1. Роз’яснення щодо правил землекористування в масивах земель сільськогосподарського призначення - земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та особистого селянського господарства. Легалізація земельних відносин.
 2. Декларування доходів.

 

Виконавчий комітет сільської ради

 

 

Повідомлення мешканцям громади

З метою впорядкування земельних питань, ефективного їх використання, забезпечення податкових надходжень до бюджету сільської ради, вчора, 25 липня  2019 року о  10.00 год.  в  приміщенні Таврійської сільської ради проведено засідання комісії з  питань наповнення сільського бюджету .

Із 24 запрошених землекористувачів  на засідання з’явилися 8 власників земельних часток (паїв).

Заслухана інформація сільського голови щодо використання земель сільськогосподарського призначення, оформлення документів, що підтверджують право користування земельними ділянками. Також обговорено питання дотримання земельного законодавства при оренді земельних паїв, самозахоплення та нецільове використання земель.

Запрошені активно обговорювали інформацію, радилися та вносили пропозиції щодо проведення максимально ефективної спільної роботи.

Секретар комісії       

 

 

Оголошення

18 липня 2019 року о  09.30 год.  в  приміщенні Таврійської сільської ради відбудеться засідання комісії з  питань наповнення сільського бюджету Гладківської сільської ради.

На засідання комісії запрошуються  землекористувачі - власники земельних часток (паїв): Бойко І.В., Бойко П.І., Нікуліна М.В., Нікулін В.В., Цвіра І.В., Ляшук Л.Ф., Богданов В.С., Гнідіна В.І., Алєщенко О.М., Пульна М.Б., Сосоненко В.С., Беркута Ю.М., Мороз В.М., Ніконов Ю.В., Мартинова С.М., Кравченко Г.В., Анісенко В.М., Скібінська Л.В., Гулько Н.К, Грецький В.С., Леонтьєв С.А., Чанов С.П., по питанню легалізації земельних відносин та підвищення ефективності використання земель сільськогосподарського призначення;  аналізу оформлення документів, що підтверджують право користування земельними ділянками; легалізації найманої праці, посилення контролю за детінізацією заробітної плати та доходів громадян.

 

 

 

Доброго дня!

Гладківська сільська рада просить надрукувати оголошення

31 липня 2019 року о 10-00 годині в приміщенні Гладківської сільської ради будуть проведені  громадські слухання з обговорення детальних планів території існуючого кварталу села  з метою уточнення позиції ГП щодо подальшого відведення у власність земельних ділянок площею по 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  гр. Запорожцю Юрію Станіславовичу та гр. Запорожцю Віктору Станіславовичу за адресою: вул..Вишнева, с.Таврійське,  Голопристанський район Херсонська область

 

                                                          Гладківська сільська рада

 

 

Підсумки конкурсу щодо відбору суб'єктів оціночної діяльності

 

          Гладківська сільська рада проводить конкурс на визначення суб’єктів оціночної діяльності з експертної грошової оцінки земельної  ділянки,  яка перебуває у комунальній власності сільської ради  з метою відчуження. Земельна ділянка несільськогосподарського призначення на якій розташований об’єкт нерухомого майна - магазин, площею 0,0200 га, розташований за адресою: вул.. Центральна, 21-а  с. Гладківка  Голопристанського району  Херсонської області;

 

Конкурс відбудеться  18 червня 2019 року о 10-00 годині в приміщення Гладківської сільської ради  

 

 

Про скликання громадських слухань

 

 

 

 

 

 

 

 

Про підсумки роботи Олешківського відділення  Фонду   соціального страхування

 

ОГОЛОШЕННЯ

             Шановні жителі сіл Гладківка, Таврійське, Великий Клин та Рідна Україна  інформуємо Вас про необхідність підписання декларацій про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги, насамперед дитячого населення та осіб, старше 65 років. 

 

До уваги всім власникам земельних часток паїв та земельних ділянок!

 

 

 

Важлива інформація щодо реалізації напрямку спеціальної бюджетної дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби

                                               

 

 

Захист прав споживачів

 

 

 

АСОЦІАЦІЯ МІСТ УКРАЇНИ

Інформаційний лист

                                                  

 

                                                 Оголошення!!

 

Служба в поліції  —  вибір сильних духом людей. Не кожен зможе  боротися зі  злочиннстю, захищати слабких, рятувати життя і долі|.

Ти прагнеш змінити своє життя на краще та стати справжнім фахівцем своєї справи? Хочеш мати престижну роботу, де тебе будуть поважати та рахуватись з твоєю думкою? Допомагати людям та бути впевненим у своему майбутньому?

Сьогодні Національна        поліція   Укранїни надає тобі  можливість

стати юридично грамотним  та  фізично розвинутим.

Після вступу до Національної поліції України ти будеш забезпечений гідною заробітною платою, повним соціальним пакетом в який входять: безкоштовний проїзд у громадському транспорті, лікування та право на отримання житла. Також  ти  матимеш  право  виходу  на  пенсію за  пільговим  обчисленням років.

 

Загальні вимоги до кандидатів:

 • громадянство Украни;
 • повна  загальна  середня  освіта (для  кандидатів  на  офіцерський  склад повна вища        освіта);
 • знання  Конституції  України,  Законів  України   «Про Національну поліцію України»,    «Про    запобігання      корупції»,  Кодексу          України   про адміністративні        правопорушення         та      кримінально-процесуального законодавства;
 • вільне володіння українською мовою.

 

Для того, щоб взяти участь у конкурсі для зайняття вакантних посад в ГУНП в Херсонській області, а також у заклади вищої! освіти системи МВС Украни необхідно заповнити електронну анкету на офіційному сайті ГУНП в Херсонській області (https://nabir.np.gov.ua).

У разі виникнення питань звертатись за адресою: м. Херсон, вул. Лютеранська, 4, (тел.: (0552) 45-94-73, 45-94-77, 45-94-36) або у  відділі та відділення поліції області за місцем проживання.

 

Шановні колеги!

        Оптовий ринок сільськогосподарської продукції "Стодичний" (м.Київ) діє  на підставі Закону України "Про оптові ринки сільськогосподарської продукції".

        Наша мета створення уивілізованого місця зустрічі попиту та пропозиції, що дозволить виявити та сформувати реальну ринкову ціну на продукцію, а також сприятиме переміщенню товарних потоків в регіоні, в країні та на міждержавному рівні.

Детальніше

     

Підсумки конкурсу щодо відбору суб’єктів оціночної діяльності

 

         20 липня 2018 року відбулося засідання конкурсної комісії  Гладківської сільської ради щодо відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки  земельних ділянок, які знаходяться на території с.Гладківка  та с.Таврійське Гладківської ОТГ.

         Після розгляду заявок комісія вирішила визнати переможцем конкурсу Товариство з обмеженою відповідальністю «Оціночна компанія «Кремінь»

 для проведення експертної грошової оцінки  земельних ділянок:

          - для обслуговування  магазину  площею 100 кв.м. , яка розташована за адресою: вул.Центральна, 410-Д, с. Таврійське  Голопристанського району Херсонської області (кадастровий номер земельної ділянки -6522385400:01:005:3000);

          - для обслуговування  магазину  площею 100 кв.м. , яка розташована за адресою: вул.Центральна, 403-А, с. Таврійське  Голопристанського району Херсонської області (кадастровий номер земельної ділянки -6522385400:01:001:0059);

         - для обслуговування  магазину  площею 500 кв.м. , яка розташована за адресою: вул.Центральна, 62-г, с. Гладківка  Голопристанського району Херсонської області (кадастровий номер земельної ділянки -6522382000:01:003:0028).

 

 

 

Інформація щодо початку проведення набору на військову службу за контрактом  до військових частин, які базуються на території Херсонської області та Голопристанського району. 

          Більш детальну інформацію  з питань умов проходження служби за контрактом, матеріального забезпечення та строків укладення  контрактів можна отримати за телефонами: 0502932472, 0683473903.

 

 

 

 

 

   Відділ освіти, культури, молоді, спорту та соціального захисту населення Гладківської сільської ради, з метою визначення змісту серпневої конференції 2018, сподівається на співпрацю.

         Для нас важливі Ваша думка, пропозиції та зауваження щодо проведення серпневої конференції 2018.

 

 

 

 

 

 

Гладківська сільська рада

Адреса: 75633

Херсонська область

Голопристанський район

С.Гладківка вул. Центральна ,173

Телефони: 3-46-45, 3-46-74

Вихідні дні: субота, неділя

Робочий день з 8.00 – 17.00

Обідня перерва з 12.00 – 13.00

 

          Гладківська сільська рада проводить конкурс на визначення суб’єктів оціночної діяльності з експертної грошової оцінки земельних  ділянок,  які перебуває у комунальній власності сільської ради  з метою відчуження, а саме:

-  земельна ділянка несільськогосподарського призначення, на якій розташований об’єкт нерухомого майна - магазин, площею 0,0500 га, розташований за адресою: вул.. Центральна, 62-г  с. Гладківка  Голопристанського району  Херсонської області;

-  земельна ділянка несільськогосподарського призначення, на якій розташований об’єкт нерухомого майна - магазин, площею 100 кв.м, розташований за адресою: вул.. Центральна, 410-Д с. Таврійське   Голопристанського району  Херсонської області;

-  земельна ділянка несільськогосподарського призначення, на якій розташований об’єкт нерухомого майна - магазин, площею 100 кв.м, розташований за адресою: вул.. Центральна, 403 - А с. Таврійське   Голопристанського району  Херсонської області;

 

 

Конкурс відбудеться  20 липня 2018 року о 10-00 годині в приміщення Гладківської сільської ради  

 

 

 

 

 

 

Про американську програму бізнес стажування

"Регіональний економічний розвиток"

 

                Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою , яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, 

інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом "Регіональний економічний розвиток".

Термін стажування у США: з 22 вересня по 13 жовтня 2018 року.

Звертаємо увагу! Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до кінця дня 29 червня 2018р.

Для участі у Програмі стажування запрошуються:

 • торгові асоціації, професійні асоціації, асоціації молодих професіоналів, асоціації малого і середнього бізнесу, підприємців;
 • представники міських, регіональних і урядових організацій, сфокусованих на економічному розвитку регіону, міста, району;
 • представники університетів/технікумів, які готують студентів до роботи на місцевому ринку праці;
 • представники етнічних асоціацій та асоціацій національних меншин, правозахисних організацій.

Вимоги до кандидатів:

 • досвід керівної роботи у сфері малого та середнього бізнесу;
 • посада зі значним рівнем відповідальності;
 • знання англійської мови необов’язкове.

Розгляд і відбір кандидатів на участь у Програмі буде проводити Міністерство торгівлі США. Остаточне рішення щодо складу учасників приймає Програма САБІТ у Вашингтоні

Стажування фінансується Міністерством торгівлі США: Програма САБІТ покриває витрати, пов’язані з перельотом з Києва до США і назад; проживання, програму навчальних занять; послуги перекладачів в робочі години; мед. страховку на випадок екстренної необхідності і 400 доларів США на неперебачені витрати на весь період стажування.

Мета програми  - обмін інформац2ією та встановлення ділових контактів у сфері регіонального економічного розвитку, ознайомлення з процесом розитку економіки в різних регіонах США.

 

 

 

 

До уваги сігосптоваровиробників!
26 червня 2018 року о 10 годині (за адресою: м. Херсон, просп. Ушакова, 47, зал засідань, 4-й поверх, конференц-зал) Департаментом агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, за підтримки Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів, спільно з Української зерновою асоціацією * проводитиметься семінар «Впровадження системи НАССР на елеваторах України».
Метою проведення вказаного заходу є ознайомлення з програмою ЄБРР щодо підтримки впровадження системи НАССР на підприємствах харчової галузі, а також вимогами нового харчового законодавства стосовно ролі та відповідальності операторів ринку за безпечність харчових продуктів та кормів, порядком реєстрації потужностей.
Крім того, під час семінару будуть висвітлені питання щодо Державної фінансової підтримки сільськогосподарських підприємств у 2018 році, а також партнерських програмам фінансування аграріїв банківськими установами.
Враховуючи викладене, просимо Вас особисто прийняти участь у вказаному заході та довести зазначену інформацію до зацікавлених осіб з числа сільгосптоваровиробників та учасників антитерористичної операції, які займаються або мають намір займатися сільським господарством.
Про прийняти рішення просимо повідомити на електрону адресу Департаменту (guapr@ukr.net) та надати списки учасників семінару до 20 червня 2018 року.
Заздалегідь вдячні за співпрацю!
З повагою, Заступник
М.М.Степанова
Коваленко 42 27 62

 

 

 

 

 

 

Семінар – нарада

 

07 червня  2018 року в Голопристанській районній державній адміністрації за участю заступника Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації  А.М. Неделька та керівника Херсонської філії Державного підприємства "Агенство з ідентифікації і реєстрації тварин" В.Д. Назаренко відбувся семінар – нарада з питань надання в поточному році фінансової підтримки сільськогосподарським підприємствам усіх форм власності, фізичним особам.

В нараді прийняли участь начальник та спеціалісти управління агропромислового та економічного розвитку, представники районної ветеринарної лікарні та відповідальні особи органів місцевого самоврядування з приймання документів та складання відомостей фізичних осіб, які мають право на отримання дотації за молодняк великої рогатої худоби.

Головною метою наради було надати методичні  роз'яснення стосовно складання пакету документів відповідальними особами органів місцевого самоврядування від фізичних осіб, відомостей та подання їх до Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації.

Окремо приділено увагу питанню з ідентифікації  та реєстрації тварин.

Також, було наголошено, що в районі вже є перші позитивні результати по отриманню дотації за молодняк великої рогатої худоби .

По закінченню першого етапу подання документів фізичними особами в червні місяці мешканці Голопристанського району отримають компенсацію від держави на загальну суму 148,3 тис. гривень, що становить 40% від загальної суми компенсації по області. Ця сума буде виплачена на утримання 127 телят віком від 4 до 13 місяців.

Підводячи підсумки наради, було задано багато питань на які отримано відповіді від фахівців, які кожен з присутніх може використати в подальшій роботі.

 

 

 

Начальник управління

агропромислового та економічного

розвитку районної державної адміністрації                                  О.Г. Бурлаков

 

 

   

 

 

 

 

 

 Відповідно до частини першої статті 14 Закону України "Про доступ до публічної інформації" в приміщення Гладківської сільської ради (Центральна, 173) визначено "спеціальне місце" для роботи запитувачів з документами для  ознайомлення з інформацією ​

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь