ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Дата: 01.07.2020 16:05

Оголошення  на 01.07.2020

Гладківська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста юрисконсульта. Вимоги до кандидатів : повна вища освіта відповідного  професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом не менше 3-х років; володіння діловою мовою, державною мовою, основними принципами роботи на комп?ютері.

За додатковою інформацією звертатися за адресою : с. Гладківка, вул.. Центральна, 173. Тел.. 3-46-45.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів  з дати опублікування оголошення.

Гладківська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти, культури,  молоді та спорту.  Вимоги до кандидатів : повна вища освіта відповідного  професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом не менше 3-х років; володіння діловою мовою, державною мовою, основними принципами роботи на комп?ютері.

Гладківська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу освіти, культури,  молоді та спорту.  Вимоги до кандидатів : повна вища освіта відповідного  професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом не менше 3-х років; володіння діловою мовою, державною мовою, основними принципами роботи на комп?ютері.

Гладківська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  спеціаліста із земельних питань .Вимоги до кандидатів : повна вища освіта відповідного  професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи не менше 3-х років; володіння діловою мовою, державною мовою, основними принципами роботи на комп?ютері.