Оголошення

06 березня 2020 року о 10-00 годині в приміщенні Гладківської сільської ради будуть проведені  громадські слухання з обговорення детальних планів території існуючого кварталу села  з метою уточнення позиції ГП щодо подальшого відведення у власність земельних ділянок площею по 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

• Першиній Зінаїді Єреміївні за адресою: вул..Шкільна, 17-а  Голопристанський район Херсонська область;
  • Садовій Марії Володимирівні за адресою: вул..Шкільна, 17-б  Голопристанський район Херсонська область;
  • Садовій Камілі Віталіївні за адресою: вул..Шкільна, 17-в  Голопристанський район Херсонська область.

Гладківська сільська рада

До уваги мешканців багатоповерхівок

Підведення підсумків роботи у 2019 році, тан виробничого травматизму на підприємствах, в установах та організаціях, який зареєстрований в Олешківському відділенні Фонду

ЗАПРОШЕННЯ НА УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

УВАГА! ПЕРЕВІРКА СИСТЕМИ ОПОВІЩЕННЯ НАСЕЛЕННЯ

Шановно Громадо!

Виконавчий комітет Гладківської сільської ради повідомляє, що 02.08.2018 року згідно розпорядження сільського голови повинна була відбутися 23 сесія 7 скликання сільської ради. На жаль депутати сільської ради не зайшли до залу і не зареєструвалися. На запрошення не реагували. Напевно, забули, що найважливішою функцією депутата сільської ради є представницька функція. Як представник інтересів територіальної  громади, виборців свого виборчого округу депутат сільської  ради зобов’язаний виражати і захищати інтереси відповідної територіальної громади та її частини – виборців свого виборчого округу, виконувати їх доручення в межах своїх повноважень, наданих законом, брати активну участь у здійсненні місцевого самоврядування. Мали  вирішитися важливі соціальні питання.

Дивно, чому жоден з депутатів, які стояли біля будинку культури не подумали про громаду. Адже незабаром почнеться новий навчальний рік, до якого школи повинні повністю підготуватися. Але за волею наших шановних депутатів не вирішуються питання щодо придбання для класів стільців, парт, дошок.

За волею депутатів не здійснено перерахунок коштів медичної субвенції на заробітну плату медичним працівникам та не вирішено питання щодо виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства учасникам АТО, які проживають на території сільської ради.

Додаємо копію списку депутатів, які зареєструвалися та бажали плідно працювати. Шановно громадо, Ви можете самі бачити, хто з Ваших обранців  спровокували зрив сесії.

Список депутатів присутніх на двадцять третій сесії сьомого скликання сільської ради