АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ

До уваги мешканців Гладківської об'єднаної територіальної громади!

Гладківською сільською радою підписано з Голопристанською міською радою Меморандум про співпрацю у сфері надання адміністративних послуг, відповідно до якого з 01 січня 2020 року мешканці Гладківської об'єднаної територіальної громади можуть отримати в Центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету Голопристанської міської ради (м. Гола Пристань, вул. Каштанова(Кірова), 4) адміністративні послуги згідно з переліком, що додається.

Перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Голопристанської міської ради Херсонської області